Zabij každého nepřítele!

Během svého přežívání můžete narazit na 4 typy nepřátel různých velikostí a odlišného stylu boje. Ale všichni vás chtějí zabít, ať už stylem "Kamikaze!", či taktickým sestřelením z větší vzdálenosti.

Ovládej čas, rovnováhu obrany a útoku. Zabíjej.

Jakožto postava Gaunter můžete zpomalit a někdy i zastavit čas. Také se můžete chránit magickým štítem Quen, nebo vyvolat drtivou řadu explozí a zabít tak všechny nepřátele v dosahu.

Slow-Motion

Supa Quen

Explommunity


Hledejte různá vylepšení a buďte silnější!

Sbírejte na mapě různé druhy vylepšení, které vám mnohdy zachrání život. Ať už budete rychlý jako jaguár, silný jako medvěd, nikdo vás nezastaví!

Zamordujte všechny bosse v cestě!

Utkejte se v unikátních boss-fightech, při kterých budete bojovat na život a na smrt! Byl pro vás Spiky Jack lehký jako hračka? Jen počkejte na Fattyho Joe-a nebo takového Crazy Dave-a.


Recenze

Další hra, za kterou bych neměl problém zaplatit. Bubble Blood jsou kolečka. Ale nenechte se zmást prvním pohledem, grafika je sice zjednodušená, ale to znamená jen více prostoru pro akci a násilí, protože herní prostor je tak přehlednější a dovolí více kaluží krve a projektilů!

Bubble Blood nabízí propracovaný systém upgradů, skinů, zbraní, několik bossů, power upů, prostě vše, co byste potřebovali od profesionální hry. Drsňáckou atmosféru ještě podtrhují texty alá "Usnul jsi na věky" nebo "Přehnal jsi to s Madmonq".

U powerup textů jsem trochu čekal tvrďácký hlas alá Quad damage/Multikill z Quake/Unreal. Co mi na grafice chybí je určitě animace výrazů v tváři postav.

Nemohu dát jinak než plný počet, pecka hra.


10/10

David Čápka

Tato hra má asi vše, co bych od takového typu hry očekával. Grafika se mi líbí, černé pozadí a na tom barvičky, všechno pěkně vynikne, včetně krve, která tu je důležitá.

Pointa hry je získat co nejvyšší skóre, které získáme zabíjením kuliček. Ve hře můžete použít slow-motion, který se mi hodně líbí. Bohužel ho pak budete využívat nejspíš nonstop a trochu to ztrácí na rychlosti hry. Dostal jsem se pouze k druhému bossovi, který mě vždy nějak záhadně zabil.

Jsem rád, že autor přidal ovládání zvuku v menu, fungující save a škálu zbraní, skinů a vylepšení, aby vás hra jen tak lehce neomrzela.


10/10

Samuel Hél

Super návyková hra, u které jsme se při jejím hodnocení na nemalou chvíli zasekli :D

Nápad jako takový je vlastně velmi jednoduchý, ovšem finální provedení je parádní. Nechybí efekty krve, zvuky ani hudba, možnost vylepšení zbraně, používání sekundárních zbraní, zapnutí štítu nebo slow motion efekty, které - aspoň nám - u prvního bosse dost pomohly.

Celkově mi to tak trochu připomíná něco jako slitherio, prostě jednoduchá hra, u které se člověk ale klidně na pár hodin zasekne.


10/10

Michal Čápka


Zabíjejte každého již nyní!

Hru si můžete zdarma stáhnout níže. Do budoucna budou vycházet další updaty a novinky!
Byla zamýšlena i Android verze, ale s nárůstem nových funkcí a možností je prakticky nereálné udělat mobilní verzi hry. Na mobilní zařízení je složité udělat dobré ovládání a s přítomností dashů a třech superschopností (slow-mo, shield, explosion) ještě o to těžší. Přesvědčte se o tom sami.

Bubble Blood

Nadupaná akční 2d střílečka s velkou škálou zbraní, schopností, bossů a rychlým tempem. Hrajete v roli Gauntera - abnormálního stvoření, na jehož hlavu je vypsaná odměna.


Stáhnout